Bursa Televizyon Tamiri

Bursa televizyon tamiri, televizyonlarınızdaki arızaların kalıcı olarak giderilmesi ve cihazınızın sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayan hizmettir. Firmamızdan almış olduğunuz bu hizmet, televizyon tamiri konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından verilir.

Bursa Televizyon Tamircileri

İsimTelAdresMüşteri Memnuniyeti
Birlik Elektronik02242471090İhsaniye, Fatih Cd. 13/e, 16000 Nilüfer/Bursa4,9
Nilüfer TV Servisi055387102474,7
Bursa TV Tamiri053670792165
Bacanaklar Elekt.05356852908Hamitler, Hamidiye Cd. no:106, 16160 Bursa4,8
Fonar TV053644098554,8
Erol Dijital TV02242490750Hürriyet, 11. Mutlu Sk. 9/A, 16150 Bursa4,8
Çimen Elektronik053250574264,9
Bursa TV Hastanesi05317035000Koğukçınar, 1. Çınar Cd. No:10/C, 161904,0
Yuşa TV Tamir Bursa022437144454,8

Profesyonel Bursa Televizyon Tamiri Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile birlikte televizyonlar, yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Yüzlerce kanalın izlenebildiği, internete bağlanabilen bu cihazlar, her yaştan insanın keyifli zaman geçirmesini sağlar. Ancak televizyonlar zaman zaman teknik sorunlar yaşayarak arızalanabilir.

Firmamız, arızalanan televizyonlarınız için uluslararası standartlara uygun kalitede hizmetler sunar. Sahip olduğu deneyimi ve bilgi birikimini sizler için kullanır ve cihazlarınızdaki arızaların kısa sürede, kalıcı olarak giderilmesini sağlar.

Eğitimli teknisyenlerimiz, farklı marka ve modelleri içeren geniş bir yelpazede tamir hizmeti vermektedir. Ekibimizin deneyimi, tamir için yüksek teknoloji ürünü ekipmanların kullanılması, arıza nedenlerinin kısa sürede tespit edilmesine ve çözülmesine imkan verir.

Profesyonel bir anlayışla sizlere sunduğumuz Bursa televizyon tamiri hizmetleri kapsamında, bütün arızaların tamiri yapılmaktadır. Ekran sorunlarından güç problemlerine, yazılımdan bağlantı sorunlarına varıncaya kadar her türden arızanın kısa sürede giderilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız, bu alandaki ihtiyaç ve beklentileri hızlı bir şekilde karşılamak için farklı markalara ait orijinal yedek parçaları hazır olarak tutar. Böylece tamir sürecinde parça değişiminin gerekmesi halinde, siz değerli müşterilerimizin yedek parça temini için beklemesi gerekmez.

Firma olarak hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alıyor ve hizmetlerimizi, tamamen sizin beklentilerinize göre şekillendiriyoruz. Sunduğumuz Bursa TV tamiri hizmetinden sonra aynı sorunun tekrarlamayacağını garanti ediyoruz. Tekrarlaması durumunda ise ücretsiz olarak tamir işlemini gerçekleştiriyor ve hızlı bir şekilde televizyonunuzu teslim ediyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

  • LCD TV Tamiri
  • LED değişimi
  • LED TV Tamiri
  • Panel değişimi
  • QLED TV Tamiri
  • CURVED TV Tamiri

Bu hizmetlerimizin tamamında cihazın markasına ve modeline uygun, orijinal yedek parça kullandığımızı bilmenizi isteriz. Tüm marka ve modellerin tamiri için gerekli olan yedek parçalara ve teknik bilgi birikimine sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Bursa Yerinde Televizyon Tamiri

Bursa yerinde televizyon tamiri hizmeti ile TV’lerinizi evlerinizde veya iş yerlerinizde tamir ediyoruz. Arızaya dair detayları öğrendikten sonra deneyimli teknisyenlerimiz, sorunun olası nedenlerini dikkate alıyor ve hazırlıklı şekilde evlerinize geliyor.

Yapılan kontrollerde arıza kesin olarak tespit ediliyor ve daha sonra uygun tamirat işlemleri gerçekleştirilerek sorun gideriliyor. Üstelik tüm bu süreç evinizde gerçekleşiyor. Böylece televizyonun servise gitmesi gerekmiyor.

Yerinde televizyon tamiri oldukça avantajlı bir hizmet olmasına karşın sadece uygun durumlarda kullanılmaktadır. Tamir için servise gitmesi gereken cihazların yerinde tamiri maalesef mümkün olmamaktadır.

Bursa Televizyon Tamiri Nasıl Yapılır?

Televizyonlarınızdaki arıza için bizimle iletişime geçtiğinizde, ilk olarak arıza hakkında bilgi alınır. Daha sonra gerekli hazırlıkların yapılmasının ardından verdiğiniz adrese gelinir.

Deneyimli teknisyenlerimiz cihazı inceler ve yerinde tamirin mümkün olup olmadığına bakarlar. Yerinde tamir mümkünse sizden alınan onay sonrasında işlemler yapılır. Ancak yerinde tamirin mümkün olmadığı durumlarda daha detaylı kontrol için TV servisimize götürülür.

Arıza tespiti yapılır ve tamir için yine sizden onay alınır. Tamirat işleminin tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılır ve sorunun kesin olarak giderilmesinden sonra cihaz size teslim edilir.

Bursa Televizyon Tamiri Fiyatları

Deneyimli ve profesyoneli teknisyenlerimizin verdiği yüksek kalitedeki Bursa televizyon tamiri hizmetlerini, uygun fiyat avantajı ile alabilirsiniz. Bursa televizyon tamiri fiyatları, marka, model ve soruna bağlı olmak üzere 200 TL – 2500 TL arası değişkenlik gösterebilir.

Bursa televizyon tamiri fiyatları, yapılacak işleme ve kullanılacak yedek parçalara göre farklılık gösterir. Fiyatlar konusunda net bir rakam vermek çok zordur. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve yüksek kalitedeki profesyonel Bursa televizyon tamiri hizmetlerinden yararlanmak için yukarıdaki tamircilere göz atabilirsiniz.

Yorum yapın